Всесвітня організація охорони Здоров'я
Спеціалізоване агентство Організації Об'єднаних Націй з 194 державами-членами у складі. Агентство це керівний та координуючий орган, який займається питаннями міжнародної охорони здоров'я в системі ООН. Регіональне бюро ВООЗ Європи — одне з 6 регіональних представництв ВООЗ.

Мета ВООЗ до 2030 року — забезпечити доступ до всеохоплюючого покриття послугами охорони здоров'я для ще одного мільярду людей, захистити ще один мільярд людей від надзвичайних ситуацій зі здоров'ям та забезпечити покращення здоров'я та добробуту для ще одного мільярду.

Організація займається усіма аспектами здоров'я на планеті задля його зміцнення, збереження світу у безпечності та обслуговування уразливих груп населення. А це, відповідно до першого пункту Статуту ВООЗ, не просто відсутність хвороб і фізичних дефектів. Здоров'я — повне фізичне, душевне і соціальне благополуччя.
Центр громадського здоров'я МОЗ України
ЦГЗ — заклад, що відповідає за збереження і зміцнення здоров'я населення, соціально-гігієнічний моніторинг захворювань, епідеміологічний нагляд і біологічну безпеку, групову та популяційну профілактику захворюваності, боротьбу з епідеміями та стратегічне управління у сфері громадського здоров'я.
Ситуація
Існує понад 35 тисяч відомих людству бактерій. З кожною групою бактерій бореться певний вид антибіотиків. І без допомоги лікаря обрати ефективний неможливо, проте люди все одно намагаються, адже не люблять хворіти та ходити до лікаря теж не люблять.

Коли обираєш не той антибіотик, бактерії виживають й стають сильнішими. Це називається резистентністю до антибіотиків, й ВООЗ вважає цю проблему однією з найбільших загроз для людства. Згідно зі звітом про антимікробну резистентність, від стійких до антибіотиків бактерій щороку помирає 700 тисяч людей. Прогнозують, що до 2050 року кількість жертв «супербактерій» може сягнути 10 мільйонів.
Цілі
Зміна поведінки: закликати людей не купувати антибіотики без призначення лікаря, а фармацевтів — не продавати їх без рецепта. У разі захворювання, відправити людей до лікаря, а не прямо до аптеки.

Освіта: не-лікарям розповідаємо про проблему резистентності антибіотиків і небезпеки їх покупки без рецепта, а лікарям — про класифікацію антибіотиків і про те, як їх правильно призначати.
Задачі
Зробити так, щоб антибiотики купували тільки за призначенням лікаря.

А ще — щоб лікарі не призначали антибіотики "про всяк випадок".

Акцентувати важливу роль фармацевтів у системі охорони здоров'я.
Проблеми
Люди купують ліки якими користувалися раніше, або за порадою родичів/сусідів, і не знають про резистентність.

На фармацевтів тиснуть клієнти з вимогами продати антибіотики без рецепта.

Мало лікарів знають про AWaRe та не користуються рекомендаціями ВООЗ щодо призначення антибіотиків.
Цільова аудиторія
Мама 25 – 40 років. Digital-активна та взагалі активна, приймає рішення щодо сімейного здоров'я. Мама — таке собі сімейне Міністерство охорони Здоров'я.

Лікарі і фармацевти будь-якого віку. В основному — педіатри та терапевти. Ці люди повинні знати про антибіотики все — і ми їм допоможемо.
Рішення
Стереотипи
"Немає часу хворіти!"
"Антибіотики — важка артилерія, яка допомагає від усіх хвороб".


Люди думають, що компетентні в "антибіотичних" питаннях і краще ніж лікарі та фармацевти знають, що їм потрібно.
Наша ідея — показати, що це не так.
Показати, що ПРИЗНАЧАТИ АНТИБІОТИКИ — СПРАВА ЛІКАРЯ.
Відео
Ми створили серію фанових відео, в котрих, у форматі пісеньок-караоке, показали як багато існує бактерій і які у них незрозумілі та страшнючі імена. З відео ми повели у самісінький епіцентр інформаційної кампанії — наш сайт.
Сайт
Сайт — не просто сайт. Крім дизайн-рішення, яке показує незліченну кількість бактерій у світі, ми зробили з нього освітню контент-платформу для обох цільових аудиторій. На ній розказуємо все про антибіотики, їх правильне і безпечне використання і призначення.
antibiotics.expert
Медіаматеріали
Долучайтеся до нашого ком'юніті
This site was made on Tilda — a website builder that helps to create a website without any code
Create a website